mgr Lucyna Kafka- dyrektor Zespołu
mgr Beata Kruczyńska- wicedyrektor Zespołu
mgr Agnieszka Benisz - wicedyrektor Zespołu
Edukacja wczesnoszkolna:
mgr Beata Kruczyńska (terapia pedagogiczna)
mgr Agnieszka Benisz
mgr Bogumiła Konsek
mgr Aleksandra Sojka
mgr Agnieszka Ciemięga (pedagog szkolny i pedagog specjalny)
mgr Monika Śleziona ( logopedia)
mgr Liliana Jastrzembska
mgr Daria Domin
mgr Lucyna Świątek (język angielski)
mgr Weronika Włodarczyk (plastyka)
mgr Klaudia Jaroszewska : psycholog
Klasy IV - VIII:
mgr Izolda Klenart: historia, wiedza o społeczeństwie
mgr Katarzyna Namyślok: przyroda, biologia, wdżr, geografia
mgr Małgorzata Wowra: język angielski, technika
mgr Artur Skupiński: wychowanie fizyczne, informatyka
mgr inż. Dominika Brzyszkowska: matematyka, informatyka
mgr Magdalena Gębarowska: chemia
mgr Katarzyna Dudek : fizyka
mgr Dorota Klimurczyk: język niemiecki
mgr Dariusz Szymczycha: wychowanie fizyczn e
mgr Barbara Tesluk: język angielski
mgr Agnieszka Ciemięga: pedagog szkolny, pedagog specjalny,, doradztwo zawodowe
mgr Dorota Kowacka: religia
mgr Anna Strzoda: religia
mgr Mirosława Hamerska- Łagodzińska::język polski
mgr Wiesława Wojciech: muzyka, plastyka
mgr Izabela Michalska - Owczarzy : edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Weronika Bienioszek : język polski, logopedia
mgr Agnieszka Glos : język polski, biblioteka,
mgr Bożena Tokarz: geografia
mgr Klaudia Jaroszewska : psycholog
Przedszkole:
mgr Agata Wałach: wychowanie przedszkolne
mgr Anita Pala: wychowanie przedszkolne
mgr Barbara Tesluk: język angielski
mgr Patrycja Smołka : wychowanie przedszkolne
mgr Sylwia Kuśka: wychowanie przedszkolne
mgr Marzena Rybska: wychowanie przedszkolne
mgr Hanna Hyła: wychowanie przedszkolne
mgr Klaudia Jaroszewska : psycholog
Administracja i obsługa
Magdalena Gawin: sekretarz szkoły
mgr Barbara Kwoka: specjalista do spraw kadr i płac, kierownik gospodarczy
mgr Dorota Szymura : główna księgowa
Ewa Więckowska: intendent
Alina Buchalik
Halina Rosołowska
Sylwia Kuźnik
Bogusława Pustelnik
Małgorzata Zieleźny
Iwona Lichacz
Iwona Kajzerek
Izabela Żyła
Marzena Kąsek
Tomasz Godziek
Justyna Bereszko
Agnieszka Szymiczek
Katarzyna Gamoń
Aleksandra Kaczmarczyk
Ilona Kuchcik
Agnieszka Woryna
Marzena Mroczek